Po tygodniowej pauzie, rozgrywki 2 ligi ponownie ruszają. W dniu 10.02.2018r  rozegramy rewanżowe spotkanie z KS Metro Warszawa. W pierwszym spotkaniu z ekipą z Warszawy górą byli zawodnicy Białegostoku którzy zwyciężyli 3:1. Niestety podczas pierwszego spotkania w drużynie gości zabrakło dobrze znanego z parkietów siatkarskich atakującego Pawła Mikołajczaka. W meczu rewanżowym będzie to na pewno wzmocnienie dla gospodarzy. Lecz wszyscy trzymamy mocno kciuki za BAS Białystok i liczymy na kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:30, relacja LIVE ze spotkania 15 min przed rozpoczęciem meczu.

IMAGE Nowy atakujący w naszym klubie!
piątek, 20, kwiecień 2018
Przedstawiamy Państwu nasz nowy nabytek, Damian Wierzbicki, który skończył miesiąc temu sezon w I lidze w Sanoku przyjechał do Białegostoku żeby pomóc nam w dalszych rozgrywkach. Damian trenuje z nami od tygodnia i bardzo szybko się zaaklimatyzował w nowym klubie, pochodzi on z naszego pięknego regionu a dokładnie z Augustowa. Grał...
Kolejna faza play-offs już za kilka dni!
poniedziałek, 16, kwiecień 2018
Po ostatnim, piątkowym meczu, rozegranym w Warszawie poznaliśmy naszego kolejnego przeciwnika - jest nim Legia Warszawa. Jest to zdecydowanie mocna drużyna, a dowodzi tego między innymi wysoka pozycja w tabeli ligowej. Kolejne mecze drużyny BAS Białystok, na których z pewnością będzie można zobaczyć zaciętą rywalizację, odbędą...
BAS Białystok awansował do kolejnej fazy play-offs
poniedziałek, 09, kwiecień 2018
W ubiegły weekend drużyna z Wołomina zakończyła zmagania ligowe w tym sezonie. Zwycięstwo BASu sprawiło, że MUKS Huragan Wołomin odpada z rozgrywek. Determinacja i wola walki białostoczan wzięła górę w sobotnim meczu. Przez trzy sety widać było wyraźną przewagę naszej drużyny. W żadnym secie Wołomin nie zdołał wyrównać...
Zapraszamy na kolejny mecz fazy play-off
wtorek, 03, kwiecień 2018
Już w sobotę, 7 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie fazy play-off. Drużyna BASu zmierzy się na swoim terenie z przyjezdną drużyną MUKS Huragan Wołomin. Mimo pewnej wygranej przeciwko drużynie z Wołomina w poprzednim meczu, ten może zadecydować o awansie do kolejnego etapu rozgrywek.  Wszyscy zawodnicy przez okres przerwy...
MUKS Huragan Wołomin pokonany w I meczu play-off
poniedziałek, 26, marzec 2018
BAS Białystok po przyjeździe na trudny teren w Wołominie odniósł cenne zwycięstwo w I meczu fazy play-off. Przeciwnik, MUKS Huragan Wołomin mimo starań nie miał szans z liderem tabeli ligowej. Cały mecz przebiegł po myśli białostoczan, zarówno taktyka przygotowana przez trenerów jak i wspaniała gra zawodników przyniosła bardzo...
Koniec II Rundy - zaczynamy Play-offy
poniedziałek, 19, marzec 2018
W ubiegłą sobotę drużyna BAS Białystok rozegrała ostatnie spotkanie II Rundy Zasadniczej, pokonując przyjezdny zespół UKS Centrum Augustów 3:0, dzięki czemu zespół z Białegostoku startuje w play-offach z pierwszego miejsca w tabeli. Mecze fazy play-offs są szczególnie ważne dla wszystkich drużyn, ponieważ każdy wygrany lub...
Derby Podlasia już w sobotę !!!
czwartek, 15, marzec 2018
Derby, Derby !!! Ostatnia kolejka rundy zasadniczej tuż przed nami, bo już w najbliższą sobotę BAS Białystok zmierzy się z trzecią drużyną w tabeli Centrum Augustów. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki na halę przy ul. Wołodyjowskiego 1 o godz. 17:00 (17.03.2018). Jest to ostatni mecz przed rozgrywkami play-off,...
BAS Białystok w Kurierze Porannym
środa, 07, marzec 2018
"Drugoligowi siatkarze BAS Białystok pokonali w Halinowie miejscowy Lesan 3:1 i na kolejkę przed końcem fazy zasadniczej zapewnili sobie pierwsze miejsce przed play-off. Cel zrealizowali także zawodnicy Centrum Augustów, którzy przegrali co prawda w Ostrołęce z Energą Net 2:3, ale wywalczony punkt gwarantuje im już trzecią pozycję...
9.03.2018 - sparing towarzyski BAS Białystok vs Energa Ostrołęka
wtorek, 06, marzec 2018
Liga pauzuje w tym tygodniu, więc żeby nie tracić formy, nasi zawodnicy zagrają spotkanie towarzyskie przeciwko silnemu rywalowi z Ostrołęki. Mimo iż jest to spotkanie towarzyskie i punkty nie są uwzględniane w tabeli ligowej, może ono okazać się bardzo widowiskowe ze względu na to, że obie drużyny są topowymi drużynami drugiej...
Zapraszamy na otwarty trening BAS Białystok
wtorek, 06, marzec 2018
Zapraszamy na otwarty trening z II-ligową drużyną siatkarską BAS Białystok, który odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 24, o godzinie 17:00 w dn. 07.03.2018 (środa).  Doświadczona kadra trenerska oraz nowa hala sportowa przy szkole z pewnością pozytywnie zaskoczy każdego entuzjastę siatkówki. Wszyscy znajomi,...
KS Lesan Halinów 1:3 BAS Białystok
poniedziałek, 05, marzec 2018
Po ostatniej wygranej 3:1 z drużyną KS Huragan Międzyrzec Podlaski nasza drużyna była dobrej myśli. Morale były wysokie, byliśmy gotowi na kolejną wygraną.  Trenerzy drużyny, Eugeniusz Iwaniuk i Jacek Malczewski umożliwili grę dla każdego zawodnika, dzięki czemu wszyscy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami i pokazać się...
Liga po raz kolejny pauzuje, jakie plany na najbliższy tydzień ma BAS?
poniedziałek, 12, luty 2018
Niestety w najbliższy weekend (tj.17.02.2018r)  2 liga mężczyzn pauzuje po raz kolejny, ze względu na rozgrywki Juniora. Do końca rundy rewanżowej pozostały 3 spotkania. Pierwsze z nich rozegramy 24.lutego na własnym terenie o godzinie 17:00 a przeciwnikiem będzie zespół z Międzyrzeca Podlaskiego. Aktualnie drużyna przeciwna znajduje...
Już w sobotę wyjazdowy mecz z KS Metro Warszawa
czwartek, 08, luty 2018
Po tygodniowej pauzie, rozgrywki 2 ligi ponownie ruszają. W dniu 10.02.2018r  rozegramy rewanżowe spotkanie z KS Metro Warszawa. W pierwszym spotkaniu z ekipą z Warszawy górą byli zawodnicy Białegostoku którzy zwyciężyli 3:1. Niestety podczas pierwszego spotkania w drużynie gości zabrakło dobrze znanego z parkietów siatkarskich...
Pokonujemy Legię Warszawa 3:0
niedziela, 28, styczeń 2018
BAS Białystok- Legię Warszawa 3:0 (25:13,25:21,25:22). – Wygraliśmy za trzy punkty i na tym zależało nam najbardziej po tych kilku słabszych występach. Cieszy też fakt, że do naszej gry wróciły nasze atuty, którymi imponowaliśmy wcześniej, jak ofensywna zagrywka, dobra gra na siatce, skuteczne kontry i bloki, którymi straszyliśmy...
Bas Białystok vs Legia Warszawa
piątek, 26, styczeń 2018
Już jutro spotkamy się z Legią Warszawa, w poprzedniej kolejce wygraliśmy po emocjonującym spotkaniu 3:2. Mecz nie należał do najłatwiejszych ale potrafiliśmy przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść , liczymy ze tym razem ponownie nam się to  uda. Ostatnie dwa spotkania przegraliśmy 2:3, czas najwyższy na wygraną do...
OGŁOSZENIE dot. Zebrania Sprawozdawczo-wyborczego
sobota, 20, styczeń 2018
Białystok, dnia 20.01.2018 r. OGŁOSZENIE Zarząd Białostockiej Akademii Siatkówki informuje, że NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE członków Klubu Odbędzie się w dniu 06.02.2018r (wtorek) o godzinie 19.00 (drugi termin godz. 19.15), w lokalu przy ul. Przędzalnianej 6L (2 piętro, wjazd za jednostką straży pożarnej,...
System PLAY OFF w 2 lidze mężczyzn
niedziela, 14, styczeń 2018
SYSTEM PLAY OFF II LIGA MĘŻCZYZN GR. II Rozgrywany do dwóch wygranych spotkań. Gospodarzem I terminu play‐off  jest zespół, który  po rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w tabeli. Zespoły grają wg poniższego rozstawienia.    A  8 – 1      B  7 – 2  C  6 – 3  D  5 – 4 ...
Derby Podlasia dla BAS-u !!!
poniedziałek, 04, grudzień 2017
Siatkarski pojedynek zapowiadał się bardzo ciekawie gdyż spotkały się dwie czołowe drużyny tabeli. Ale lider tabeli z Białegostoku nie pozostawił złudzeń, kto jest lepszy. – Pomeczowe statystyki pokazały, że byliśmy lepsi w każdym z elementów – mówi Eugeniusz Iwaniuk, trener BAS. – A już całkowicie dominowaliśmy w...
Białystok miasto lidera
poniedziałek, 20, listopad 2017
Siedem zwycięstw i jedna porażka – to ligowy bilans białostockiego BAS-u po rozegraniu dziewięciu kolejek sezonu 2017/2018 na szczeblu II ligi. Podlaska ekipa niemal co weekend  udowadnia, że będzie jednym z głównych faworytów do awansu i nie inaczej było w minioną sobotę, kiedy to BAS mierzył się w delegacji z zajmującym...
Bas Białystok umocnił sie na pozycji lidera
poniedziałek, 13, listopad 2017
Sobotnie starcie w Białymstoku było pojedynkiem na szczycie II ligi grupy drugiej. Naprzeciw siebie stanęli siatkarze BAS Białystok (lider) i Metro Warszawa (wicelider). Pojedynek rozpoczął się po myśli gospodarzy. Co prawda początek premierowej odsłony był wyrównany, ale od momentu gdy na zagrywce pojawił się Radosław Sterna...