Po ostatnim, piątkowym meczu, rozegranym w Warszawie poznaliśmy naszego kolejnego przeciwnika - jest nim Legia Warszawa. Jest to zdecydowanie mocna drużyna, a dowodzi tego między innymi wysoka pozycja w tabeli ligowej.

Kolejne mecze drużyny BAS Białystok, na których z pewnością będzie można zobaczyć zaciętą rywalizację, odbędą się już w ten weekend - 21 oraz 22 kwietnia w Białymstoku.

Na tym etapie wsparcie naszych kibiców jest szczególnie ważne, ponieważ zwycięstwa w spotkaniach mogą zbliżyć nas do turnieju półfinałowego.

Oba z wyżej wymienionych meczy odbędą się o godz. 17:00, w hali sportowej przy ul. Wołodyjowskiego 1.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY i zachęcamy do gorącego DOPINGU!

IMAGE Mamy komplet na rozegraniu
piątek, 12, lipiec 2019
Michał Tomczak, przedłużył kontrakt z BAS-em i wspólnie z Maćkiem Walaskiem będą tworzyć duet naszych rozgrywających. W poprzednim sezonie Michał był kapitanem zespołu i w większości spotkań oglądaliśmy go w pierwszej szóstce. Będzie to jego drugi sezon w barwach BAS-u, bowiem po sezonie 2017/2018 przeniósł się do naszego...
IMAGE Karol Borkowski wraca do gry!
środa, 10, lipiec 2019
Trzecim przyjmującym, który zdecydował się na pozostanie w naszej drużynie jest Karol Borkowski. W poprzednim sezonie, podczas meczu z Huraganem Międzyrzec Podlaski, Boro doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry do końca sezonu. Karol przez długi czas poddawany był rehabilitacji i w tym momencie można śmiało powiedzieć, że jest...
IMAGE Maciek Walasek przedłuża kontrakt!
wtorek, 09, lipiec 2019
Maciek Walasek jest kolejnym graczem BAS-u, który zdecydował się na pozostanie w naszym klubie. Będzie to drugi sezon wychowanka warszawskiego MKS MDK w naszej drużynie. W poprzednim sezonie Walas w wielu meczach prowadził naszą grę i był mocnym punktem BAS-u. Do dziś pamiętamy mecz z Legią Warszawa, który głównie za sprawą jego...
IMAGE Kajetan Tokajuk dalej z nami!
sobota, 06, lipiec 2019
Kajetan po ukończeniu wieku juniora i zdaniu matury zdecydował się na przedłużenie swojej przygody z naszym klubem. Pomimo młodego wieku, możemy śmiało określić go mianem weterana w drużynie. Kajto jest częścią klubu od początku jego występów w drugiej lidze. W poprzednim sezonie w wielu meczach pokazał się z bardzo dobrej...
IMAGE Marcin Ociepski kolejny rok w BAS-ie!
piątek, 05, lipiec 2019
Ociep zostaje w BAS-ie! Kolejnym zawodnikiem, który zostaje w naszej drużynie jest Marcin Ociepski. Ociep jest jednym z najlepszych siatkarzy plażowych w Polsce. Od wielu lat w okresie wakacyjnym startuje z sukcesami w Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej. W tym sezonie tworzy duet z Michałem Kądziołą (wielokrotny reprezentant Polski...
IMAGE Czarek Stanisławajtys zostaje z nami!
środa, 03, lipiec 2019
Czaro zostaje w BAS-ie!  Czarek Stanisławajtys zdecydował się na rozegranie kolejnego sezonu w naszym klubie. Będzie to jego 4 sezon w BAS-ie, bowiem reprezentuje on nasze barwy od sezonu 2016/2017. W poprzednim sezonie Czarek był podstawowym zawodnikiem zespołu, w wielu meczach pokazał się ze świetnej strony w ataku i zagrywce, dlatego...
IMAGE Wracamy!
poniedziałek, 01, lipiec 2019
Wracamy po wakacjach! Sezon 2018/2019 przechodzi do historii. Był on najlepszym w historii klubu, w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Po 25 wygranych meczach z rzędu przyszedł turniej finałowy w Strzelcach Opolskich, który zweryfikował naszą drużynę i przekreślił marzenia o awansie do I ligi. Przed nami nowe wyzwania w sezonie 2019/2020....
IMAGE I liga nie dla BAS-u
wtorek, 07, maj 2019
  Siatkarze BAS-u Białystok w sezonie 2019/2020 nadal będą występować w drugiej lidze. W turnieju finałowym o awans do I ligi ulegli Legii Warszawa 3:1 oraz LKPS LUK Politechnika Lublin 3:2 i nie uzyskali promocji do ligi wyżej. Czwartkowy mecz z dobrze znaną ekipą ze stolicy układał się jak po grudzie. Jednak w końcowej części...
IMAGE BAS w finałach o 1 ligę
piątek, 19, kwiecień 2019
  Znamy już dokładny plan gier podczas finałowego turnieju o awans do I ligi. Zmagania rozpoczną się  dokładnie w środę 24 kwietnia, jednak BAS Białystok swój inauguracyjny mecz rozegra dzień później, a rywalem będzie dobrze już znana Legia Warszawa, start spotkania czwartek 24.04.2019 godzina 17.00. W piątek (25.04.2019)...
IMAGE MAMY AWANS DO FINAŁÓW O I LIGĘ!!!
wtorek, 09, kwiecień 2019
Drużyna BAS-u Białystok w miniony weekend jak burza przeszła przez Turniej Półfinałowy o awans do I ligi. Były to trzy ciężkie dni i trzy trudne spotkania. W piątek w meczu otwarcia siatkarze z Białegostoku zmierzyli się z drużyną LKS Czarni Rząśnia. Goście próbowali nawiązać wyrównaną walkę jednak na nic się to zdało,...
IMAGE Znamy rozkład jazdy BAS-u na najbliższy weekend
wtorek, 02, kwiecień 2019
Siatkarskie emocje w Białymstoku! Już w najbliższy weekend (5-7 kwiecień) na hali SP nr 24 rywalizować będą cztery najlepsze drużyny z grupy 2 i 3: Legia Warszawa, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz,  LKS Czarni Rząśnia i rzecz jasna BAS Białystok. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier: 05.04.2019r. (Piątek) 17.00 BAS Białystok - LKS...
IMAGE BAS Białystok gospodarzem turnieju półfinałowego o awans do I ligi
czwartek, 28, marzec 2019
BAS Białystok będzie gospodarzem półfinałowego turnieju o awans do siatkarskiej I ligi. Zawody odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2019 roku (przypominamy Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 24 ul. Antoniuk Fabryczny 5/7). Oprócz naszego zespołu zagrają drużyny Legii Warszawa, Czarnych Rząśnia i Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. W finale...
IMAGE BAS zagra w turnieju półfinałowym o I ligę!!!
wtorek, 26, marzec 2019
  Siatkarze BAS-u Białystok w minioną sobotę w wyjazdowym meczu II rundy play-off pokonali drużynę AZS UWM Olsztyn 3:0 i tym samym stosunkiem zakończyła się również rywalizacja do trzech wygranych meczów. Zwycięstwo nad zawodnikami z Olsztyna nie przyszło łatwo. Pierwszy set to spokojna gra naszej drużyny. Tobiasz Wojtkowski i...
IMAGE BAS jedzie po jedno zwycięstwo do Olsztyna
środa, 20, marzec 2019
  W miniony weekend większość drugoligowych zespołów odpoczywało od meczowych emocji. Siatkarze BAS-u Białystok, aby zachować meczowy cykl gry wyjechali do Białej Podlaskiej na turniej V Memoriał Kazimierza Rybaka w piłce siatkowej. W turnieju zmierzyli się z zespołami MKS AVIA Świdnik oraz z dobrze znaną Legią Warszawa....
IMAGE BAS Białystok dwukrotnie pokonuje zespół z Olsztyna
wtorek, 12, marzec 2019
  W miniony weekend siatkarze BAS Białystok do serii bez porażki dołożyli kolejne dwa spotkania. Od początku sezonu nie przegrali 21 spotkań z rzędu. W drugiej rundzie play-off w dniach 9-10 marca 2019r., BAS Białystok podejmował na swoim parkiecie drużynę AZS UWM Olsztyn.   Sobotnie spotkanie to bardzo dobre zawody w wykonaniu...
IMAGE BAS Białystok poznał rywala II rundy play-off
wtorek, 05, marzec 2019
  Drużyna z Białegostoku po zwycięstwie nad Huraganem Wołomin awans do kolejnej rundy zapewniła już sobie tydzień temu.  W miniony weekend nasz zespół nie rozgrywał żadnego meczu jednak emocji nie brakowało, a powodem było wyczekiwanie przez nasz zespół na rywala w drugiej rundzie play-off. Uwaga zwrócona była na stolice Polski,...
IMAGE Nowy sponsor w BAS-ie
wtorek, 26, luty 2019
Znakomite występy II-go ligowej drużyny BAS-u Białystok zostały zauważone przez MOTOZBYT CITROEN BIAŁYSTOK, który poprzez zasponsorowanie zimowych kurtek zatroszczył się, aby naszym siatkarzom w mroźne dni zawsze było ciepło. Zimowe "wydanie" naszego zespołu zasponsorował #MOTOZBYT CITROEN BIAŁYSTOK.Dziękujemy  Wszelkie...
Raz, dwa, trzy... i BAS w II rundzie play-off
niedziela, 24, luty 2019
  Tylko trzech spotkań potrzebowali siatkarze z Białegostoku, aby awansować do drugiej rundy play-off. W żadnym meczu nie dali większych szans rywalom z Wołomina, wygrywając w każdym przypadku stosunkiem 3:0.  16-02-2019 BAS Białystok MUKS Huragan Wołomin 3:0 25:18, 25:19, 25:18 1:0 17-02-2019 BAS Białystok MUKS Huragan Wołomin 3:0...
SIATKARZE CORAZ BLIŻEJ II FAZY PLAY-OFF
sobota, 23, luty 2019
  Po ostatnim weekendzie (16-17.02.2019), w którym drużyna BAS Białystok dwukrotnie pokonała zespół MUKS Huragan Wołomin stosunkiem 3:0 jest na dobrej drodze, aby przejść do kolejnej rundy play-off. Brakuje jeszcze jednego zwycięstwa nad siatkarzami z Wołomina. Szansa ta pojawi się już w sobotę 23.02.2019r. o godzinie 17:00 w...
Koniec rundy zasadniczej
niedziela, 03, luty 2019
Meczem z Czołg AZS Uniwersytet Warszawski zakończyliśmy rundę zasadniczą II ligi mężczyzn z kompletem zwycięstw! Jako jedna z nielicznych drużyn w całej Polsce mamy tytuł NIEPOKONANYCH w rozgrywkach ligowych. Wczorajsze starcie skończyło się w trzech setach ze sporą przewagą BASu, lecz rywale nie raz pokazywali że nie dadzą się...