Meczem z Czołg AZS Uniwersytet Warszawski zakończyliśmy rundę zasadniczą II ligi mężczyzn z kompletem zwycięstw! Jako jedna z nielicznych drużyn w całej Polsce mamy tytuł NIEPOKONANYCH w rozgrywkach ligowych. Wczorajsze starcie skończyło się w trzech setach ze sporą przewagą BASu, lecz rywale nie raz pokazywali że nie dadzą się łatwo i doprowadzali to remisów i przewagi po ich stronie. Ostatecznie Białostoczanie wygrali 3:0 (25:15 ; 25:20 ; 25:11) i kolejne 3 punkty trafiły na nasze konto. Najlepiej punktującymi zawodnikami spotkania byli Cezary Stanisławajtys oraz Damian Śliż czyli dwóch środkowych, którzy zdobyli po 13 punktów i byli niezmiernie skuteczni w ataku, jak i w bloku oraz punktowej zagrywce. Teraz czeka nas przerwa od meczy i czas na trenowanie przed zbliżającą się fazą play-off o wejście do I ligi. Więcej informacji wkrótce.