Image

Pożegnania zaczynamy trochę wcześniej niż byśmy chcieli. Po sezonie 2023/2024 rozstaniemy się z naszym Trenerem Krzysztofem Andrzejewskim.

Po spadku z Tauron 1. Ligi w sezonie 2020/2021 szukaliśmy nowego trenera. Wybór padł na ówczesnego libero Aluronu CMC Warty Zawiercie. My marzyliśmy o jak najszybszym powrocie na zaplecze PlusLigi, zaś Krzysztof chciał udanie rozpocząć przygodę trenerską.

I rozpoczął ją znakomicie. Na koniec rundy zasadniczej prowadziliśmy w stawce, ale o ostatecznych losach awansu miały zadecydować turniej półfinałowy i ewentualny finałowy. W pierwszym z nich zajęliśmy drugą lokatę, a w drugim okazaliśmy się najlepsi. Oznaczało to, że pierwszy wspólny cel klubu i trenera został osiągnięty.

Potem przyszedł czas na Tauron 1. Ligę. Pomimo że sezon rozpoczęliśmy od sześciu porażek z rzędu to ani trener, ani drużyna nie zamierzali się poddać. Po znakomitej drugiej części rozgrywek zajęliśmy 10. miejsce. W tym sezonie było jeszcze lepiej. Na koniec rozgrywek zajęliśmy 9. miejsce, a do ostatniej kolejki byliśmy w grze o play-offy

.To były znakomite trzy lata spędzone z trenerem. Awansowaliśmy z 2. Ligi i ugruntowaliśmy swoją pozycję na zapleczu PlusLigi. Ilość pracy włożonej przez trenera Krzysztofa jest absolutnie nie do przeceniania.

Trenerze, te trzy lata współpracy to była czysta przyjemność. Po prostu: DZIĘKUJEMY i życzymy jak najwięcej sukcesów, należą Ci się! 

Dodaj komentarz