Image

W sobotę 13.04 nasi Najmłodsi Siatkarze zagrali II Turniej Eliminacyjny Kinder Joy of Moving Dwójek Chłopców w Suwałkach.

Siedem naszych drużyn rywalizowało o wejście do ścisłego finału, który już 19 maja. Aż Dwie Nasze drużyny awansowały do finału!!💪

Po dwóch turniejach eliminacyjnych BAS I (Jakub, Franek i Olaf) oraz BAS II (Igor, Patryk i Szymon) zdobyli odpowiednią liczbę punktów i przeszli dalej odpowiednio z miejsca III i IV do Ścisłego Finału Województwa Podlaskiego, w którym o awans do Ogólnopolskiego Finału Kinder powalczą z: SUKSS Suwałki , UKS SET Wasilków, Orłami Białystok i Tytanami Białystok. Tylko pierwsza trójka awansuje!👊

Do tego nagroda jak najbardziej przewidziana i McDonald jak najbardziej odwiedzony !🫣🫣

Po dwóch Turniejach Chłopcy pokazali świetną grę w siatkówkę i zdobyli przede wszystkim cenne doświadczenie na parkiecie! I tak jak wspomniał Trener Michał Świrydowicz cały klub REA BAS Białystok jest z każdego Was bardzo dumny!

Julian, Antoni, Staś, Maks, Maciek, Gustaw, Piotrek, Bartek, Marcel, Hubert, Wojtek, Krzysiek, Igor, Szymon, Partyk, Kuba, Olaf, Franek JESTEŚCIE NAJLEPSI!💪👊💪💪

Niebawem wracam do treningów odpoczywajcie i do usłyszenia!

Dodaj komentarz