Image

Najpierw nabrał doświadczenia, następnie pomógł w wywalczeniu awansu, a potem ugruntował pozycję klubu w TAURON 1. lidze. Po czterech latach Adrian Kacperkiewicz odchodzi z REA BAS-u Białystok.

Adrian dołączył do nas w 2020 roku. W pierwszym sezonie nie grał za dużo, a zespół spadł w dodatku do 2. Ligi. Na trzecim poziomie rozgrywkowym dostawał coraz więcej szans. W sezonie 2021/2022 awansował z zespołem do Tauron 1. Ligi.

W rozgrywkach 2022/2023 pojawiał się coraz częściej w wyjściowej szóstce. Rozegrał 24 mecze, w których zdobył 226 punktów i notował perfekcyjne przyjęcie na poziomie 21%. W aktualnym sezonie mógł się pochwalić niemal identycznymi statystykami.

Adrian w przeciągu tych czterech lat poczynił olbrzymi postęp i stał się podstawowym zawodnikiem naszej drużyny. Dziękujemy Ci za włożony wkład w rozwój naszego klubu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach kariery!

Dodaj komentarz