Image

Michał Witkoś żegna się z REA BAS-em Białystok. Rozgrywający spędził w naszym klubie 4 lata.

Pierwszy sezon nie był dla Michała najłatwiejszy. Zespół do ostatnich kolejek walczył o utrzymanie w Tauron 1. Lidze, ale ostatecznie musiał pogodzić się ze spadkiem. Wielu zawodników opuściło wówczas szeregi naszego klubu, ale Michał pozostał w zespole.

W kolejnych rozgrywkach drużynie wiodło się już zdecydowanie lepiej. Po zaciekłej walce w turnieju półfinałowym i finałowym, Michał wraz z zespołem awansował na zaplecze PlusLigi. Na 1-ligowych parkietach wybiegał najczęściej w pierwszej szóstce. W sezonie 2022/2023 zajął z zespołem 10. miejsce, a rok później 9.

Mówi się, że rozgrywający to najtrudniejsza pozycja w siatkówce. Michał znakomicie wywiązywał się z tego zadania przez ostatnie 4 lata. Dziękujemy Ci za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Dodaj komentarz