Image

136 rozegranych meczów i ponad 500 zdobytych punktów w siatkarskiej PlusLidze! Jan Król będzie naszym nowym atakującym w nadchodzącym sezonie!

34-letni atakujący ma za sobą bardzo bogatą siatkarską karierę. Jego występy można było podziwiać nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Reprezentował chociażby drużyny z Niemiec, czy Austrii. W poprzednim sezonie był zawodnikiem indyjskiego Kochi Blue Spikers.

Janek grał także w wielu polskich zespołach. Reprezentował m.in. Politechnikę Warszawską, MKS Będzin, czy GKS Katowice. W latach 2021-2023 występował w PlusLigowym AZS-ie Olsztyn. Po raz pierwszy w historii, barwy naszego klubu będzie reprezentował siatkarz z tak dużym doświadczeniem na PlusLigowych parkietach!

Janek, cieszymy się, że zdecydowałeś się wzmocnić naszą drużynę. Liczymy, że przed nami same piękne sportowe chwile!

Dodaj komentarz