Białostocka Akademia Siatkówki - Witamy!

Współpraca

Firma Wiór Sp. j. powstała w 1991 roku i mieści się w Białymstoku przy ulicy Gen. Władysława Andersa 38. Jej właścicielami są Mieczysław Kostro i Mikołaj Romaniuk. Wiór Sp. j. to kilka tys. m2 własnej powierzchni magazynowej, studio mebli kuchennych oraz przestronny salon sprzedaży. W 2002 roku firma przystąpiła do elitarnego grona firm uczestniczących w programie PFLEIDERER PARTNER, co świadczy o długotrwałej i owocnej współpracy z grupą PFLEIDERER. Zajmuje się głównie dystrybucją artykułów do produkcji mebli. Głównym celem jest dostarczenie takich produktów abyście mogli Państwo wykreować wnętrze spełniające Wasze oczekiwania, wdrażając nowe trendy obowiązujące we wzornictwie europejskim i światowym oferując towary wysokiej jakości za przystępną cenę. Firma działa na rynku krajowym (północno-wschodnim i centralnym) oraz zagranicznym, głównie wschodnim. Odbiorców posiada między innymi w Rosji, Republice Białorusi, Ukrainie, Kazachstanie, Azerbejdżanie i krajach nadbałtyckich.

Główne działania ukierunkowane są na sprzedaż detaliczną i hurtową:
- Płyt laminowanych i surowych
- frontów meblowych
- blatów kuchennych
- sprzętu AGD do zabudowy, i nie tylko
- okuć meblowych
- obrzeży papierowych i PCV
- folii PVC
Klienci zawsze mogą korzystać z doświadczenia firmy WióR w zakresie wzornictwa, technologii oraz materiałów używanych do produkcji mebli. W naszym salonie sprzedaży nawet najbardziej wymagający klient znajdzie cos dla siebie, a w razie wątpliwości kompetentny personel udzieli fachowej porady.
Jak wiadomo, a może nie do wszystkich dotarła wiadomość, drużyna BAS Białystok trenuje w godzinach porannych w Calypso Fitness Club

Calypso Fitness Club to największa sieć klubów fitness i siłowni w Polsce! Nowoczesna siłownia i klub fitness w Galerii Jurowieckiej wyróżnia się doskonałą lokalizacją – można połączyć trening z codziennymi zakupami lub kawą z przyjaciółmi. Położenie na terenie centrum handlowego oznacza też łatwy dojazd komunikacją miejską, a dla zmotoryzowanych – możliwość skorzystania z parkingu podziemnego lub zewnętrznego. Klub znajduje się w samym centrum – w Śródmieściu, bezpośrednio przy jednej z najważniejszych ulic w Białymstoku. Tuż obok znajdują się także Skwery Tamary Sołoniewicz oraz rzeka Biała.” Nasza współpraca trwa już kilka lat, co dowodzi, że rzeczywiście i sprzęt i warunki do trenowania są znakomite!
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych www.puk-hajnowka.pl

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą zmierzającą do europejskich standardów oraz unijnych wymogów ekologicznych w zakresie gospodarowania odpadami oraz remontów i modernizacji małych obiektów. Od kilkudziesięciu lat dbamy o czystość i wizerunek miast na terenie województwa podlaskiego, świadcząc usługi letniego i zimowego utrzymania terenów użyteczności publicznej, w tym: mechanicznego i ręcznego oczyszczania, likwidację dzikich wysypisk oraz poprzez obsługę porządkową imprez o charakterze publicznym. Posiadamy wymagane prawne zezwolenia na prowadzenie działalności w poszczególnych rejonach. Przedsiębiorstwo świadczy usługi w oparciu o specjalistyczny sprzęt. Dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym, a także odpowiednio przeszkolonym personelem do realizacji powierzonych zadań. Zapewniamy specjalistyczne pojemniki i kontenery do zbiórki i transportu odpadów oraz obsługę logistyczną całego procesuj. Załadunek, transport, odzysk. Współpracujemy z lokalnymi samorządami, instytucjami, firmami, sieciami handlowymi oraz zakładami produkcyjnymi, każdorazowo uwzględniając specyfikę działalności klienta i jego indywidualne zapotrzebowanie na oferowane przez nas usługi.

Dodatkowo to właśnie ta firma zadba o to abyśmy dotarli na każdy wyjazdowy mecz!
Psiak Salon Urody i Mody

Salon urody i mody "PSIAK" powstał w 2010r. Z pasją i zaangażowaniem zajmują się ogólną pielęgnacją oraz przygotowaniem do wystaw klientów małych i dużych ras. Jak wskazuje nazwa salonu zajmują się również psią modą. Szyją na wymiar kurteczki zimowe, pledy, koce, poduchy itp. Realizują również indywidualne zamówienia klientów. !
„Zdanewicz Auto Serwis”

To firma zajmującą się naprawą automatycznych skrzyń biegów. Na polskim rynku istnieją od 10 lat. Doświadczenie zdobywali za granicą. Rozwiązywanie problemów związanych z automatycznymi skrzyniami biegów to ich pasja. Działając w oparciu o zgromadzone doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt i technologie potrafią szybko i trafnie zdiagnozować, a także naprawić każdy typ automatycznej skrzyni biegów bez względu na producenta. Przeprowadzają wymiany oleju metodą statyczną jak i dynamiczną. W ofercie HYDRATEST- jedyne urządzenie w Północno-Wschodniej Polsce! Posiadają bogaty magazyn części zarówno używanych jak i nowych. Zapraszamy na stronę internetową: www.zdanewicz.pl
Grupa Eltron to innowacyjna, dynamicznie rozwijającą się spółka, działająca w sektorze elektrycznym, teletechnicznym, elektroenergetycznym oraz automatyki. Naszą misją jest dystrybucja wiedzy z branży elektrycznej w oparciu o cel, jakim jest budowa stabilnej przyszłości na drodze postępu oraz zadowolenia ludzi.

Powstałe w 1986 r. przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie sprzedawców, wyspecjalizowanych doradców handlowych, serwisantów, projektantów, inżynierów i elektromonterów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zadań inwestycyjnych oraz obsłudze klienta.

Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od sprzedaży produktów i urządzeń elektrycznych, po projektowanie, doradztwo i wykonawstwo elektryczne. Wszystkim działaniom spółki przyświeca jeden jasny cel – potrzeba zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki komplementarności świadczonych usług oraz etycznemu podejściu do biznesu, z sukcesem realizujemy projekty nie tylko w kraju, ale też za granicą, zwłaszcza w Norwegii i na Białorusi.

Partnerzy

Partnerzy medialni