Image

Przygotowania do sezonu trwają pełną parą!

 

24 lipca drużyna Rea Bas Białystok rozpoczęła przygotowania do sezonu 2023/2024. Na początku udaliśmy się na 5 -dniowy obóz adaptacyjno-kondycyjny w Narewce.

 

 

Zajęcia w siłowni przeplatane były treningami w terenie. W programie zgrupowania znalazł się także czas na wycieczkę kajakową po zalewie Siemianówka.

 

Od 31.07 zespół trenuje na własnych obiektach w Białymstoku. Poza zajęciami w hali i Orliku SP 50 w Białymstoku,  siatkarze odbywają treningi w siłowni Calypso Fitness Białystok.

 

Pierwsze mecze sparingowe drużyna Rea BAS Białystok rozegra 18-19.08, a rywalem będzie PSG KPS Siedlce.

 

Tydzień później 24-25.08 wybierzemy się w niedaleką podróż na turniej towarzyski z udziałem zespołów Tauron 1 ligi.

 

W pierwszy weekend września czeka nas dłuższa podróż w celu rozegrania kolejnego turnieju. Rywalami ponownie będą zespoły z Tauron 1 Ligi.

 

W dniach 8-9.09 Rea BAS Białystok będzie gospodarzem turnieju o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, połączonego z III Memoriałem Franciszka Ilczuka. Obsada tego turnieju będzie niemałą niespodzianką dla kibiców siatkówki w Białymstoku. O szczegółach poinformujemy niebawem.

 

Pierwszy ligowy mecz nasi siatkarze rozegrają na wyjeździe – 16.09. Rywalem Rea BAS Białystok będzie drużyna PZL LEONARDO Avii Świdnik.

 

Na pierwszy ligowe spotkanie w roli gospodarza zapraszamy 23.09 kiedy to podejmiemy drużynę CHKS Arki Chełm. 

Dodaj komentarz