Image

„Biameditek sp. z o.o. to firma z branży MedTech, aktywna na rynku od 1984 roku. Dzisiaj to 75 osób prężnie działających na terenie całej Polski. Oprócz grupy doświadczonych specjalistów regionalnych i menedżerów produktu posiadamy profesjonalny dział serwisu urządzeń medycznych . Od początku istnienia główna siedziba naszej firmy mieści się w Białymstoku – stolicy Podlasia – przepięknego regionu zwanego Zielonymi Płucami Polski.
 
Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski wiodących firm światowych takich jak : Mindray, Ambu, Sebia, Aerogen, Meditera i innych. Oferowany przez nas sprzęt stanowi wyposażenie oddziałów intensywnej terapii i anestezjologii, sal operacyjnych, oddziałów kardiologicznych, ratunkowych oraz laboratoriów. Oprócz sprzętu dostarczamy też wszelkie niezbędne akcesoria i materiały jednorazowe oraz kompletne rozwiązania informatyczne, zapewniamy instalacje, prowadzimy szkolenia personelu medycznego.
 
Biameditek jest liderem rynku kardiologii, intensywnej terapii i anestezjologii oraz należy od 2010 roku do szwedzkiej grupy inwestycyjnej Indutrade.”

 

 

Dodaj komentarz