Image

Wróćmy na chwilę do Prezentacji która odbyła się 6 września. Z początkiem nowego sezonu zawiązaliśmy dwa porozumienia o współpracy 😃
 
Z Fundacją Napszpikowani nasze drogi nie raz się krzyżowały. Dlatego z wszystkich sił będziemy wspierać jej podopiecznych. Działania Pana Prezesa Rafała Dubiejko i jego współpracowników pokazują, że wytrwałość w dążeniu do celu buduje charakter, a także pozwala stworzyć coś wyjątkowego dla dobra chorych dzieciaków! Gratulujemy! Nie jedna wspólna akcja przed nami!
 
Na Prezentacji gościliśmy również m.in. wiceprezesa Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku Pana Jana Borawskiego. Ciepłe słowa sięgające do czasów kiedy Pani Prezes Joanna Szeszko występowała w Kadrze Narodowej oraz AZS Białystok dały poczucie, że to co robimy na sens. Wsparcie merytoryczne oraz medialne tak trwałej organizacji na pewno przyniesie wymierne korzyści. My zaś z dumą będziemy promować tak ważną rolę społeczną Izby Przemysłowo – Handlowej zaangażowanej w rozwój naszego regionu i Miasta.
 
 

Dodaj komentarz