Image

W kolejnym, niezwykle udanym meczu pokonaliśmy PSG KPS Siedlce 3:0!

Względem poprzedniego, wygranego spotkania z Lechią Tomaszów Mazowiecki trener Krzysztof Andrzejewski zdecydował się na dokonanie jednej zmiany w wyjściowym ustawieniu. Piotra Janusza zastąpił Adrian Gwardiak.

Fantastyczna praca w bloku i perfekcyjne ataki Jędrzeja Gossa pozwoliły nam w pierwszym secie objąć prowadzenie 5:1. Przez garść własnych błędów, goście nieco zmniejszyli starty. W kolejnych fragmentach pierwszej odsłony utrzymywaliśmy dwu/trzypunktową przewagę. W końcówce seta prezentowaliśmy grę na wysokim poziomie, dzięki czemu wygraliśmy go 25:21.

Drugą partię podobnie jak pierwszą rozpoczęliśmy od prowadzenia 3:0. Przy zagrywce Adriana Kacperkiewicza objęliśmy prowadzenie 11:6. Do samego końca partii prezentowaliśmy dobrą i skuteczną grę, która zapewniała nam zwycięstwo 25:19.

Początek trzeciej odsłony był wyrównany. Losy seta zaczęły się rozstrzygać dopiero w drugiej połowie partii, gdy na zagrywkę powędrował Adrian Gwardiak. Wyszliśmy na trzypunktowe prowadzenie, a chwilę później po serii bloków nasza przewaga wyniosła sześć oczek. Pewnie wygraliśmy partię 25:18, a cały mecz 3:0.

W najbliższej kolejce udamy się na daleki wyjazd do Nowej Soli. Naszym przeciwnikiem będzie tamtejsza MKST Astra. Nowosolanie weszli znakomicie w rozgrywki i w pierwszych czterech kolejkach zdobyli dziewięć punktów.

W ostatniej kolejce MKST Astra sprawiła sporą niespodziankę pokonując Bogdankę Arkę Chełm bez straty seta. Początek spotkania w sobotę 21 października, o godzinie 17:00.