Image

Ulegliśmy BKS Viśle PROLINE 0:3.

Trener Krzysztof Andrzejewski dokonał jednej zmiany względem poprzedniego spotkania. Na pozycji środkowego, Adriana Gwardiaka zmienił Piotr Janusz.

Pierwszy set był niezwykle zacięty. Żadna z drużyn nie potrafiła uzyskać znaczącej przewagi. Prowadziliśmy 23:22, ale gospodarze zdobyli dwa punkty z rzędu i jako pierwsi mieli piłkę setową. Nie oddaliśmy seta bez walki, ale ostatecznie lepsza okazała się Visła Proline, która wygrała partię 29:27.

Druga odsłona należała już od samego początku do bydgoszczan. BKS Visła stopniowo powiększała swoją przewagę i uzyskała korzystny dla niej wynik 17:10. Pod koniec seta odrobiliśmy kilka punktów, ale nie wystarczyło to na dogonienie gospodarzy. Ostatecznie przegraliśmy partię 22:25.

Dobrze otworzyliśmy trzecią partię spotkania, ale trzypunktowa seria gospodarzy odmieniła losy seta. Ponownie musieliśmy odrabiać straty i ponownie była to próba nieudana. Gospodarze się rozpędzili i byli nie do zatrzymania. Przegraliśmy seta 16:25, a cały mecz 0:3.

W najbliższy weekend rozegramy domowy pojedynek. Naszym rywalem będzie Gwardia Wrocław. Ekipa z województwa dolnoskiego zajmuje na ten moment 11. miejsce w tabeli. W dzisiejszym meczu wrocławianie ulegli drużynie KGHM SPS Głogów

Początek spotkania w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Mecz tradycyjnie odbędzie się w SP 50 w Białymstoku.

❌ BKS Visła PROLINE Bydgoszcz vs REA BAS Białystok 3:0 (29:27, 25:22, 25:16)

➡️ Skład: Kacperkiewicz, Rawiak, Janusz, Turski, Gruszczyński, Goss, Ostaszewski (l) – Kardasz, Gwardiak