Image

W niedzielę, w hali SP 50 odbył się mecz charytatywny na rzecz fundacji Naszpikowani. W nim, drużyna REA BAS-u i SP 50 pokonała Samorządowców i Przyjaciół klubu z Białegostoku 3:2.

Tym razem w role zawodników wcielili się m.in. trener REA BAS-u Krzysztof Andrzejewski, czy prezes Joanna Szeszko wraz z zarządem i innymi osobami związanymi z klubem. Trenerem zwycięskiego zespołu była za to dyrektor SP 50 Ewa Chociej. Po przeciwnej stronie siatki zagrał m.in. legendarny piłkarz Wisły Kraków i Jagiellonii Białystok – Tomasz Frankowski. Kapitanem drużyny Samorządowców i Przyjaciół była Radna Miasta Białystok Jowita Chudzik.

Oprócz tego, na najmłodszych kibiców czekały rozmaite atrakcje, takie jak malowanie twarzy, gry planszowe, czy okulary VR. Można było także podziwiać puchary za zwycięstwa polskich siatkarzy w zeszłorocznych Mistrzostwach Europy oraz Lidze Narodów.

Między setami odbyły się liczne licytacje. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane fundacji Naszpikowani, która zbiera środki na Ośrodek pomocy dla dzieci i dorosłych z autyzmem w Rogowie.

Dodaj komentarz