Image

REA Sponsorem Tytularnym BAS Białystok w sezonie 2023/2024!
Prezes BAS Białystok Joanna Szeszko:
„Jest nam niezwykle miło poinformować kibiców naszego klubu i wszystkich miłośników siatkówki, że do grona Sponsorów BAS Białystok jako Sponsor Tytularny dołącza firma REA – łazienka z wyobraźnią.
Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma REA w trudnych czasach chce wspierać sport i pomóc w budowaniu naszego Klubu. Mamy nadzieję, że ten duży krok pozwoli nam wspólnie zbudować Drużynę, która w kolejnych sezonach będzie pięła się tabeli Tauron 1.Ligi, a w przyszłości powalczy o awans do Plus Ligi.”
Prezes REA Andrzej Cylwik :
„Z radością informujemy, że w nowym sezonie 2023/2024 nasza firma ma zaszczyt być SPONSOREM TYTULARNYM „BAS BIAŁYSTOK”
Siatkówka to wspaniały sport i od zawsze była obecna w moim życiu.
Jestem pewien, że nasza współpraca będzie niezwykle owocna dla obu stron i z pewnością rozwinie się w przyszłości.
Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki na wszystkie mecze, które odbędą się w Białymstoku. Siła drzemie w kibicach, zatem nie może zabraknąć Was na trybunach! My oczywiście będziemy wspierać naszą drużynę na każdym etapie. Cieszymy się na naszą współpracę i widzimy się na boisku.”
Rea to prężnie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w produkcji i imporcie towarów z zakresu armatury łazienkowej oraz kuchennej.
Nasz asortyment umożliwia wyposażenie łazienki w elementy takie jak m. in. parawany, kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, panele natryskowe, zestawy podtynkowe, deszczownice, baterie, odpływy liniowe, ceramika sanitarna. Dbamy o to, by systematycznie wzbogacać naszą ofertą o nowe pozycje odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i sprostanie najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom cały czas podążając za aktualnymi trendami oraz nowościami nie gubiąc jednaj swojego własnego stylu. Z nami wyposażenie łazienki stanie się przyjemnością!
„Z nami masz wybór”

Dodaj komentarz