Image

Przed nami pierwszy mecz w 2024 roku! Do Białegostoku zawita najlepiej grająca na wyjazdach drużyna ligi – PZL LEONARDO Avia Świdnik.

Poprzedni rok zakończyliśmy bardzo miłym akcentem. Po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy AZS AGH Kraków 3:0. Dzięki temu awansowaliśmy na szóste miejsce w tabeli i w doskonałych humorach mogliśmy się przygotowywać do rundy rewanżowej.

Poprzednie spotkanie z zespołem ze Świdnika wspominamy bardzo dobrze. Na inaugurację sezonu udaliśmy się w okolice Lublina i pokonaliśmy PZL LEONARDO Avię aż 3:0. Było to dopiero nasze pierwsze zwycięstwo w historii bezpośrednich meczów w TAURON 1. Lidze z tym zespołem.

Pomimo dotkliwej porażki, zespół ze Świdnika spisuje się w trwających rozgrywkach bardzo dobrze. Podopieczni trenera Jakuba Guza zgromadzili trzydzieści sześć punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu 2023 roku pokonali KGHM SPS Głogów 3:0.

Łatwo na pewno nie będzie, ale zrobimy wszystko, aby trzy punkty pozostały w Białymstoku. Mecz z PZL LEONARDO Avią zaplanowano na najbliższą sobotę, GODZINĘ 17:00 (!).

📒 16. kolejka TAURON 1. LIGI:

⚔ PZL LEONARDO Avia Świdnik
🗓 6 stycznia, sobota
🕔 17:00
🏠 Hala SP 50 w Białymstoku, ul. Kazimierza Pułaskiego 96

Dodaj komentarz