Image

Pierwsza partia była całkowicie do zapomnienia. Źle weszliśmy w spotkanie i gospodarze już w połowie seta prowadzili siedmioma punktami. W drugiej części odsłony nie odrobiliśmy strat. Przegraliśmy partię 15:25.

Drugą odsłonę rozpoczęliśmy od prowadzenia 2:0, ale czterema punktami odpowiedział zespół z Chełma. Kolejne fragmenty seta były wyrównane. Po skutecznym ataku Macieja Naliwajko objęliśmy prowadzenie 18:15, lecz goście odpowiedzieli czterema punktami z rzędu. Końcówka odsłony była wyrównana, a o losach seta miała decydować gra na przewagi. W niej minimalnie lepsi okazali się gospodarze.

W trzeciej partii dominowała drużyna z Chełma, która szybko uzyskała przewagę i broniła uzyskanej zaliczki. Gospodarze grali na bardzo wysokim poziomie i nie udało nam się ugrać choćby seta. Przegraliśmy 0:3, a w tabeli zajmujemy dziewiąte miejsce.

W kolejną sobotę zagramy na własnym obiekcie. Podejmiemy przedostatni w tabeli KGHM SPS Głogów.

Bogdanka Arka Chełm vs REA BAS Białystok 3:0 (25:15, 31:29, 25:20)

➡️ Skład: Naliwajko, Rawiak, Turski, Janusz, Gruszczyński, Goss, Ostaszewski (l) – Witkoś, Lisicki