Image

Było… gorąco, a kibice zdecydowanie nie mogli narzekać na brak emocji.

Początek meczu był dla nas trudny. Olimpia szybko uzyskała kilka punktów przewagi, a my musieliśmy gonić wynik. W połowie seta zmniejszyliśmy stratę do jednego oczka, ale końcówka partii należała do gospodarzy.

Druga odsłona była wyrównana. Żadna ze stron przez długi czas nie potrafiła zdobyć kilku punktów z rzędu. Pod koniec partii graliśmy na wyższym poziomie, dzięki czemu wygraliśmy ją 25:22.

Decydujący dla losów meczu był trzeci set. Dominowali w nim gospodarze, którzy uzyskali kilka punktów przewagi. Pod koniec odsłony doprowadziliśmy do wyrównania, ale to Olimpia jako pierwsza miała piłkę setową. Utrzymaliśmy nerwy na wodzy. Obroniliśmy piłkę setową, a potem wygraliśmy całą partię 27:25.

W czwartym secie dopełniliśmy formalności. Wygraliśmy go 25:17, a cały mecz 3:1. Przed drużyną długa droga powrotna, a już w piątek zagramy kolejny mecz. O 17:30 zagramy z SMS-em Spałą. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na wasz doping.

Olimpia Sulęcin – REA BAS Białystok 1:3 (25:20, 22:25, 25:27, 17:25)